Skip to main content
تاریخ و روز برگزاریساعتعنوان کارگاهمدرسشهریه (تومان)

لطفا ابتدا حتما “تعهدنامه شرکت در کارگاه های آنلاین” و “قوانین شرکت در کارگاه های آنلاین” را مطالعه بفرمایید. در صورت تایید، متقاضیان داخل کشور ابتدا نسبت به واریز وجه به شماره کارت اعلام شده در ادامه اقدام نموده و کد پیگیری را یادداشت نمایید، سپس از طریق کلید “ثبت نام” جهت تکمیل مراحل ثبت نام اقدام فرمایید. همچنین متقاضیان شرکت در کارگاه ها در خارج از کشور جهت انجام هماهنگی اولیه به شماره واتساپ “۰۹۰۱۲۹۵۲۹۱۹” پیام ارسال نمایند و پس از پرداخت هزینه، با داشتن رسید پرداخت و کد پیگیری ادامه فرایند ثبت نام را از طریق کلید “ثبت نام” انجام دهند..

تمامی کارگاه های آنلاین روی اپلیکیشن Zoom برگزار میشود، که برای استفاده از آن نیاز به استفاده و فعال سازی VPN خواهد بود.

با توجه به محدود بودن ظرفیت کارگاه ها، اولویت پذیرفته شدن در کارگاه با کسانی است که زودتر ثبت نام کرده باشند. لذا در صورتی که ظرفیت کارگاه تکمیل شده باشد با شما تماس گرفته خواهد شد تا در صورت تمایل در لیست ذخیره کارگاه قرار گیرید یا در صورت انصراف هزینه کارگاه عودت داده می شود.

لطفا پس از بررسی و انتخاب روز، ساعت و مدرس مورد نظر، با در نظر گرفتن پیش نیاز های هر دوره و تصمیم گیری قطعی و پس از مطالعه قوانین و تعهد نامه شرکت در کارگاه ها، هزینه کارگاه ها را به یکی از شماره های زیر واریز و شماره پیگیری را حتما جهت مراحل ثبت نام یادداشت نمایید.

شماره کارت    8999-3033-8610-6219

شماره حساب بانک سامان        1-13397180-800-819

شماره شبا        01-1800-3397-8001-0819-0560-IR69

به نام محمد ساسانی اصل


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/navayoga/domains/navayoga.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/navayoga/domains/navayoga.com/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373